fbpx  
Home » Новини » Вчителі з Тернопільщини візьмуть участь у пілотному проекті МОН

Вчителі з Тернопільщини візьмуть участь у пілотному проекті МОН

24.01.2019 11:59 Категорія: Новини

вчительВчителі початкових класів із Тернопільської області вже зареєструвалися для участі у пілотному проекті Міносвіти.

Йдеться про сертифікацію вчителів. Наразі вже заповнено 23 картки від педагогів Тернопільщини. Загалом пройти сертифікацію можуть 34 вчителі із нашої області.

Додамо, що загалом вже зареєстровано 750 вчителів зі всієї України. Найбільшу кількість осіб, які вже сформували реєстраційні картки, зареєстровано у Києві, Вінницькій, Одеській та Дніпропетровській областях.

Участь у сертифікації є добровільною. Педагоги, які успішно її пройдуть, отримають надбавку до зарплати у розмірі 20%. Реєстрація розпочалася 15 січня і триватиме до 1 лютого.

Вчителі з Тернопільщини візьмуть участь у пілотному проекті МОН Reviewed by on . Вчителі початкових класів із Тернопільської області вже зареєструвалися для участі у пілотному проекті Міносвіти. Йдеться про сертифікацію вчителів. Наразі вже Вчителі початкових класів із Тернопільської області вже зареєструвалися для участі у пілотному проекті Міносвіти. Йдеться про сертифікацію вчителів. Наразі вже Rating: 0

Додати коментар

scroll to top