fbpx  
Home » Економіка » Унікальна школа на Тернопільщині отримала 3 млн. грн.

Унікальна школа на Тернопільщині отримала 3 млн. грн.

16.01.2019 15:59 Категорія: Економіка Новини 1 коментар

школаТернопільська школа мистецтв імені Ігоря Герети отримала 3 млн. грн. на розвиток. Відповідне рішення прийняли депутати обласної ради.

Зараз у школі навчаються 750 учнів. Після реорганізації навчальний заклад працює над своїм вдосконаленням. Для того, щоб була можливість розвивати мистецькі компоненти, школі потрібні додаткові кошти. Загалом потреба складає 5,9 млн. грн. Більшу половину коштів школа отримала.

Також планується ще залучити у навчальний заклад кошти із Державного фонду регіонального розвитку на реконструкцію майстерні, яка знаходиться на території школи.

Додамо, що навчальний заклад – унікальний в Україні, адже він єдиний одночасно надає і мистецьку і загальноосвітню освіту

 

Унікальна школа на Тернопільщині отримала 3 млн. грн. Reviewed by on . Тернопільська школа мистецтв імені Ігоря Герети отримала 3 млн. грн. на розвиток. Відповідне рішення прийняли депутати обласної ради. Зараз у школі навчаються 7 Тернопільська школа мистецтв імені Ігоря Герети отримала 3 млн. грн. на розвиток. Відповідне рішення прийняли депутати обласної ради. Зараз у школі навчаються 7 Rating: 0

Коментарі (1)

  • Світлана

    Цікавить питання як мистецтво пов’язане з реконструкцією майстерень, коли батьки за свої гроші шиють костюми для виступів, оплачують поїздки то саме батьки є спонсорами мистецтва в школі, а головна слава приписується виконавчим комітетам ? Чи може щось не так керує керівництво школи?

Додати коментар

scroll to top