fbpx  
Home » Новини » У Тернополі волонтери купили для лікарні сучасне обладнання (фото)

У Тернополі волонтери купили для лікарні сучасне обладнання (фото)

28.01.2019 10:06 Категорія: Новини

облад для дітей з вадами слухуНове медичне обладнання для об’єктивного дослідження слуху в дітей та новонароджених отримала Тернопільська обласна комунальна клінічна дитяча лікарня.

Апарат – імпедансний аудіометр – придбали за зібрані кошти волонтери Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до Серця». Це – пристрій, за допомогою якого можна виявити захворювання середнього вуха та діагностувати стан функцій слухової труби у маленьких дітей.

Головний лікар Тернопільської обласної комунальної клінічної лікарні Григорій Корицький наголосив, що новий пристрій також дасть змогу передбачити захворюваність слуху у діток, оскільки цей апарат зондує частоту 1000 Гц, бо при інших частотах дуже м’які тканини середнього вуха дитини не дають достовірної відповіді.

Зараз на обліку в області 478 дітей з порушенням слуху. Лікування апаратом здійснюватиметься безкоштовно.

Додамо, що торік в обласну дитячу лікарню завдяки акції «Серце до серця» придбали обладнання для діток із порушенням зору.

облад для дітей з вадами слуху (3)

облад для дітей з вадами слуху (7)

облад для дітей з вадами слуху (2)

облад для дітей з вадами слуху (6)

облад для дітей з вадами слуху (4)

 

У Тернополі волонтери купили для лікарні сучасне обладнання (фото) Reviewed by on . Нове медичне обладнання для об’єктивного дослідження слуху в дітей та новонароджених отримала Тернопільська обласна комунальна клінічна дитяча лікарня. Апарат - Нове медичне обладнання для об’єктивного дослідження слуху в дітей та новонароджених отримала Тернопільська обласна комунальна клінічна дитяча лікарня. Апарат - Rating: 0

Додати коментар

scroll to top