fbpx  
Home » Новини » У Тернополі реалізовують соціальні програми підтримки учасників АТО/ООС

У Тернополі реалізовують соціальні програми підтримки учасників АТО/ООС

19.01.2019 17:07 Категорія: Новини

програми_пiдтримки_учасникiв_АТОУ Тернопільському національному економічному університеті відбулися урочистості з нагоди випуску слухачів Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов і відділу післядипломної освіти та підвищення кваліфікації Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій – учасників Антитерористичної операції (Операції об’єднаних сил) на Сході України.

З 11 червня по 13 грудня 2018 року на базі згаданих структурних підрозділів ННІІОТ тривали інтенсивні курси з вивчення англійської мови, комп’ютерних інформаційних технологій (англійською мовою) та методики складання бізнес-планів для започаткування власної підприємницької справи для 46 осіб – мешканців м. Тернополя та Тернопільського району, які брали участь у бойових діях у зоні проведення АТО/ООС.

Крім цього, у 2017 році 13 учасників АТО/ООС удосконалювали свої знання з англійської мови у Центрі з вивчення іноземних мов. Підготовка слухачів здійснювалася за комунікативною програмою поглибленого вивчення англійської мови з використанням сучасних мультимедійних засобів та інтерактивних методів навчання.

Як повідомили у прес-службі навчального закладу, свідоцтва про підвищення кваліфікації та сертифікати про рівень володіння англійською мовою згідно з Європейськими рекомендаціями з мовної освіти вручено 59 випускникам-учасникам АТО/ООС.

програми_пiдтримки_учасникiв_АТО_(3)

програми_пiдтримки_учасникiв_АТО_(4)

програми_пiдтримки_учасникiв_АТО_(5)

програми_пiдтримки_учасникiв_АТО_(6)

програми_пiдтримки_учасникiв_АТО_(7)

програми_пiдтримки_учасникiв_АТО_(8)

 

програми_пiдтримки_учасникiв_АТО_(2)

 

У Тернополі реалізовують соціальні програми підтримки учасників АТО/ООС Reviewed by on . У Тернопільському національному економічному університеті відбулися урочистості з нагоди випуску слухачів Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов і У Тернопільському національному економічному університеті відбулися урочистості з нагоди випуску слухачів Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов і Rating: 0

Додати коментар

scroll to top