fbpx  
Home » Новини » У Тернополі презентували унікальний музичний інструмент (фото)

У Тернополі презентували унікальний музичний інструмент (фото)

29.01.2019 10:22 Категорія: Новини

електробандура (2)На факультеті мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася презентація унікальної електробандури заслуженого артиста України, доцента кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Дмитра Васильовича Губ’яка.

Представлена електробандура виготовлена на Львівській фабриці музичних інструментів «Трембіта» на замовлення Дмитра Губ’яка і є єдиною в своєму роді.

Бандурист розказав про ідею виникнення такого інструменту, а також розкрив його величезні можливості, завдяки яким музиканти можуть іти «в ногу з часом», зазначили на сайті університету. Дмитро Губ’як зазначив, що для всіх бандуристів, а особливо, для тих, які працюють з апаратурою, грають у різних колективах, така бандура є потрібною, бо перед кожним стоїть проблема – як визвучити інструмент так, щоб його було добре чути. Завдяки електробандурі виконавці можуть сміливо почувати себе на сцені, граючи в будь-яких гуртах музику різних жанрів.

електробандура

У Тернополі презентували унікальний музичний інструмент (фото) Reviewed by on . На факультеті мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася презентація унікальної електробандури заслуженого артиста України, доцента кафедри музикознавства та методики На факультеті мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася презентація унікальної електробандури заслуженого артиста України, доцента кафедри музикознавства та методики Rating: 0

Додати коментар

scroll to top