fbpx  
Home » Новини » У Тернополі діє виставка унікальних чудотворних ікон

У Тернополі діє виставка унікальних чудотворних ікон

25.01.2019 10:21 Категорія: Новини

чудотворні ікониВ обласному комунальному музеї Богдана Лепкого у м.Бережани організовано виставку ікон з колекції відомого тернопільського фітотерапевта Марії Тройчак.

У виставковій залі музею представлені копії більш ніж тридцяти ікон, привезених пані Марією з різних куточків світу, повідомили у прес-службі облради. За 17 років її діяльності у складі Асоціації лікарів-католиків відома тернополянка побувала у 52 країнах світу, а також відвідала багато українських святих місць.

Із кожної подорожі завжди привозить додому ікони. За роки їх назбиралося понад дві сотні. Частина з них і експонується у музеї Богдана Лепкого. Виставка чудотворних ікон триватиме до кінця січня.

 

 

У Тернополі діє виставка унікальних чудотворних ікон Reviewed by on . В обласному комунальному музеї Богдана Лепкого у м.Бережани організовано виставку ікон з колекції відомого тернопільського фітотерапевта Марії Тройчак. У вистав В обласному комунальному музеї Богдана Лепкого у м.Бережани організовано виставку ікон з колекції відомого тернопільського фітотерапевта Марії Тройчак. У вистав Rating: 0

Додати коментар

scroll to top