fbpx  
Home » Новини » У тернопільському університеті обрали найкращих студентів року (фото)

У тернопільському університеті обрали найкращих студентів року (фото)

30.01.2019 12:54 Категорія: Новини

студенти рокуРектор ТДМУ, професор Михайло Корда вручив подяки найкращим студентам вишу за їхні досягнення в навчанні, науці, спорті, творчості, благодійній та громадській діяльностях.

Відзначення тих, хто упродовж календарного року мав значні досягнення у вищезгаданих напрямках уже котрий рік поспіль є традиційним в ТДМУ. Відбір найкращих відбувається на конкурсній основі центром виховної роботи і культурного розвитку. Таким чином адміністрація вишу стимулює молодих людей до розкриття своїх талантів, самореалізації ще під час навчання, повідомили у прес-службі вузу.

У номінації «Кращий студент-науковець ТДМУ 2018 року» стала Марія Рябоконь. Вона неодноразово брала участь у науково-практичних конференціях різного рівня.

студенти року (2)

«Кращим студентом-відмінником у навчанні ТДМУ 2018 року» обрано Оксану Регу, яка крім відмінних успіхів у навчанні, відзначилася участю у конференціях і призовими місцями в предметних олімпіадах, зокрема посіла перше місце з навчальної дисципліни «Хімія», друге місце з навчальної дисципліни «Медична хімія».

студенти року (3)

У номінації «Кращий студент – культурно-мистецький діяч ТДМУ 2018 року» перемогла Христина Врублевська. Вона – переможець ХІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу студентів-медиків і медичних працівників України «Ліра Гіппократа». Представляла ТДМУ на відкритому студентському пісенному фестивалі-конкурсі «Окрилені піснею» і виборола перше місце в категорії «Естрадний вокал» серед аматорів.

студенти року (4)

«Кращим студентом – громадським діячем» став Едуард Крутько. Хлопець започаткував етно-фестиваль «Під дідовими липами», заснував музей «Древо». У жовтні 2018 року Едуард отримав відзнаку Героя Небесної Сотні Олександра Капіноса, в рамках якої отримав фінансування на реалізацію власного проекту.  Завданнями проекту було залучення молоді до вивчення та популяризації традиційної української культури.

студенти року (5)

У номінації «Кращий студент-волонтер ТДМУ 2018 року» було обрано Мар’яну Позунь. Вона була організатором і учасником таких акцій, як «Миколай про тебе не забуде»; День боротьби з ВІЛ/СНІД (лекція для школярів); День психічного здоров’я (лекція та анкетування для працівників поліції з метою запобігання та виявлення ризиків депресії та емоційного вигорання); День боротьби з цукровим діабетом; День зору; Міжнародний день онкохворих дітей. Також організувала ХХІ Міжнародний медичний конгрес студентів та молодих вчених від ТДМУ; конференцію Innovative surgery UAMED.

студенти року (6)

«Кращим студентом-спортсменом ТДМУ 2018 року» став Владислав Довгалюк, який має багато перемог в такому виді спорту, як історично-середньовічний бій.

 

У тернопільському університеті обрали найкращих студентів року (фото) Reviewed by on . Ректор ТДМУ, професор Михайло Корда вручив подяки найкращим студентам вишу за їхні досягнення в навчанні, науці, спорті, творчості, благодійній та громадській д Ректор ТДМУ, професор Михайло Корда вручив подяки найкращим студентам вишу за їхні досягнення в навчанні, науці, спорті, творчості, благодійній та громадській д Rating: 0

Додати коментар

scroll to top