Home » ­ » У селі на Тернопільщині знаходиться «восьме чудо України» (фото, відео)

У селі на Тернопільщині знаходиться «восьме чудо України» (фото, відео)

14.01.2019 15:59 Категорія: ­ Новини

іконостас (4)Вишитий іконостас створили у селі Тютьків Теребовлянського району. Його творці запевняють, що іконостас – єдиний у світі, а за його унікальність називають «восьмим чудом України».

Кожну ікону створювала окрема родина. Майстрині пришили 1 436 433 бісеринок вагою 17,724 кг. Загальна площа вишитих ікон — 7,12 м кв.Інкрустували їх у дерев’яний каркас із липи. Іконостас складається з 3 ярусів. Вишивані образи закрили спеціальним склом. Воно створює ефект 3D-зображення.

Незвичний іконостас вже налічує 18 ікон. Однак місцеві парафіяни запевняють – це ще не кінець.Майстрині вирішили не зупинятися на досягнутому, наразі вишивають нові образи. Кажуть, іконостас має займати всю ширину церкви, а це завдовжки 20 метрів.

іконостас (3)

іконостас (2)

іконостас

відео: 5 канал

 

У селі на Тернопільщині знаходиться «восьме чудо України» (фото, відео) Reviewed by on . Вишитий іконостас створили у селі Тютьків Теребовлянського району. Його творці запевняють, що іконостас - єдиний у світі, а за його унікальність називають «вось Вишитий іконостас створили у селі Тютьків Теребовлянського району. Його творці запевняють, що іконостас - єдиний у світі, а за його унікальність називають «вось Rating: 0

Додати коментар

scroll to top