fbpx  
Home » Новини » У Настасівській громаді – виїзний дистанційний майданчик

У Настасівській громаді – виїзний дистанційний майданчик

26.01.2019 16:20 Категорія: Новини

У_Настасiвс_кiй_територiал_нiй_громадiЗ метою поглиблення співпраці з територіальною громадою на території села Настасів відбулася зустріч голови Настасівської громади Миколи Злонкевича з директором Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Анатолієм Куриляком, начальником відділу профорієнтації Анатолієм Чорнієм та провідним фахівцем з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Оксаною Кульчицькою.

Фахівці служби зайнятості ознайомили присутніх про можливості оформлення трудових відносин шляхом компенсації роботодавцям витрат в розмірі єдиного соціального внеску; організацію професійного навчання та підвищення кваліфікації за направленням центру зайнятості; залучення коштів місцевого бюджету для фінансування громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру за участю безробітних громадян.

Начальник відділу профорієнтації центру зайнятості Анатолій Чорній ознайомив присутніх із профорієнтаційними напрямками діяльності служби зайнятості, зокрема представив оновлений сайт служби зайнятості та Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри.

Провідним фахівцем відділу взаємодії з роботодавцями Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Оксаною Кульчицькою було розміщено інформаційні матеріали в доступному для відвідувачів місці а також надано перелік вакансій для ознайомлення та висвітлення на сайті.

Учасники говорили про розвиток малого бізнесу на селі, організацію сільськогосподарських кооперативів, легалізацію зайнятості, можливості надання виїзних соціальних послуг територіальним громадам.

Жителі громади, цікавились можливостями працевлаштування та професійного навчання за сприянням центру зайнятості в центрах професійно-технічної освіти ДСЗ, підтвердження результатів неформального навчання, а також отримання ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

Фахівці служби зайнятості готові надавати інформацію та практичну допомогу жителям об’єднаної територіальної громади.

У Настасівській громаді – виїзний дистанційний майданчик Reviewed by on . З метою поглиблення співпраці з територіальною громадою на території села Настасів відбулася зустріч голови Настасівської громади Миколи Злонкевича з директором З метою поглиблення співпраці з територіальною громадою на території села Настасів відбулася зустріч голови Настасівської громади Миколи Злонкевича з директором Rating: 0

Додати коментар

scroll to top