fbpx  
Home » Влада » У Лановецькій ОТГ вже відчули переваги децентралізації (фото)

У Лановецькій ОТГ вже відчули переваги децентралізації (фото)

04.01.2019 12:43 Категорія: Влада Новини

отгЛановецька ОТГ була створена лише рік тому, а переваги після об’єднання жителі громади вже відчувають. Так, громада завдяки підтримці держави та власним коштам постійно дбає про покращення та оновлення місцевої інфраструктури.

Про ще один позитивний крок децентралізації повідомив очільник ОТГ Роман Казновецький. Він розповів, що за кошти субвенції на розвиток інфраструктури та кошти з міського бюджету придбано новий трактор з відвалом і косаркою, а також щітку із совком для прибирання тротуарів.

«Пройшов один рік з моменту створення громади, а ми вже придбали три одиниці нової техніки», – підкреслив Роман Казновецький.

нова техніка (5)

нова техніка (3)

нова техніка (2)

нова техніка (4)

нова техніка

нова техніка --

нова техніка -

 

 

 

 

 

У Лановецькій ОТГ вже відчули переваги децентралізації (фото) Reviewed by on . Лановецька ОТГ була створена лише рік тому, а переваги після об’єднання жителі громади вже відчувають. Так, громада завдяки підтримці держави та власним коштам Лановецька ОТГ була створена лише рік тому, а переваги після об’єднання жителі громади вже відчувають. Так, громада завдяки підтримці держави та власним коштам Rating: 0

Додати коментар

scroll to top