fbpx  
Home » Влада » У громаді на Тернопільщині реалізовують перший проект за підтримки програми DOBRE (фото)

У громаді на Тернопільщині реалізовують перший проект за підтримки програми DOBRE (фото)

17.01.2019 12:48 Категорія: Влада Новини

dobre добреПереваги об’єднання відчуває Лановецька ОТГ. Завдяки підтримці держави та участі у різноманітних грантах громада має можливість покращувати інфраструктуру та життя мешканців.

Так, лише місяць тому Лановецька ОТГ стала партнером програми DOBRE, а вже сьогодні за підтримrb цієї програми у громаді втілюють перший проект.

Про це повідомив мер міста Роман Казновецький. «Перші наглядні кроки участі в проекті «ДОБРЕ». Враховуючи Ваші пропозиції і побажання, зараз в кінотеатрі «Супутник» проводяться ремонтні роботи по втіленню швидкого проекту програми «ДОБРЕ» (першого) –«Культурно-мистецький центр ім. Родини Єловицьких», – розповів очільник громади.

Зазначимо, що проект реалізовують на умовах спів фінансування: 70% донорські кошти та 30% – із міського бюджету.

Довідка.

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією ГлобалКомʼюнітіз (GlobalCommunities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

кiнотеатр_ланiвцi

кiнотеатр_ланiвцi_(2)

кiнотеатр_ланiвцi_(3)

кiнотеатр_ланiвцi_(4)

кiнотеатр_ланiвцi_(5)

У громаді на Тернопільщині реалізовують перший проект за підтримки програми DOBRE (фото) Reviewed by on . Переваги об’єднання відчуває Лановецька ОТГ. Завдяки підтримці держави та участі у різноманітних грантах громада має можливість покращувати інфраструктуру та жи Переваги об’єднання відчуває Лановецька ОТГ. Завдяки підтримці держави та участі у різноманітних грантах громада має можливість покращувати інфраструктуру та жи Rating: 0

Додати коментар

scroll to top