fbpx  
Home » Влада » ЦВК не дозволила тернополянину балотуватися у Президенти

ЦВК не дозволила тернополянину балотуватися у Президенти

18.01.2019 15:43 Категорія: Влада Новини

цвкЦентральна виборча комісія відмовила Сергію Фаренюку у реєстрації його кандидатом на посаду Президента України на виборах 31 березня 2019 року.

Як зазначив доповідач питання член комісії Андрій Євстігнєєв, подані Фаренюком документи не відповідали вимогам, встановленим законом. Окрім того, вони містили неточності та помилки. Також , як пише «Укрінформ», Фаренюк вніс заставу в розмірі 3 грн. замість необхідних 2,5 млн. грн.

Сергій Фаренюк – кандидат медичних наук, лікар-практик Тернопільської обласної університетської лікарі

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти можуть подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершиться 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

цвк_балотування_лiкар

 

ЦВК не дозволила тернополянину балотуватися у Президенти Reviewed by on . Центральна виборча комісія відмовила Сергію Фаренюку у реєстрації його кандидатом на посаду Президента України на виборах 31 березня 2019 року. Як зазначив допо Центральна виборча комісія відмовила Сергію Фаренюку у реєстрації його кандидатом на посаду Президента України на виборах 31 березня 2019 року. Як зазначив допо Rating: 0

Додати коментар

scroll to top