fbpx  
Home » Новини » Тернополянин Тарас Радь здобув ще дві медалі на Кубку світу з біатлону

Тернополянин Тарас Радь здобув ще дві медалі на Кубку світу з біатлону

21.01.2019 16:52 Категорія: Новини

Тарас РадьЩе дві нагороди у цьому сезоні додав до своєї медальної скарбнички представник Тернопільського «Інваспорту» Тарас Радь.

Виступаючи у складі Національної паралімпійської збірної команди України із зимових видів спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору на другому етапі Кубку світу з лижних перегонів та біатлону сезону 2018-2019 років, який цими днями проходить шведському місті Естерсунді, наш земляк виборов «бронзу». Бронзову медаль Тарас Радь здобув бронзову медаль у лижних перегонах-спринт на дистанції 1200 м та у біатлоні-спринт 7,5 км, змагаючись у класі LW 10-12, повідомили у прес-службі обласного управління фізичної культури та спорту.

Тарас Радь – паралімпійський чемпіон, майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів та біатлону, є студентом факультету фізичного виховання Тернопільського Національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Тренує спортсмена заслужений працівник з фізичної культури та спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак.

Додамо, що на першому етапі Кубку світу з лижних перегонів та біатлону, що в грудні 2018 року проходив у місті Воукатті (Фінляндія), Тарас Радь завоював три срібні медалі – у біатлоні-спринт, біатлоні та лижних перегонах на середній дистанції 7,5 км.

 

Тернополянин Тарас Радь здобув ще дві медалі на Кубку світу з біатлону Reviewed by on . Ще дві нагороди у цьому сезоні додав до своєї медальної скарбнички представник Тернопільського «Інваспорту» Тарас Радь. Виступаючи у складі Національної паралім Ще дві нагороди у цьому сезоні додав до своєї медальної скарбнички представник Тернопільського «Інваспорту» Тарас Радь. Виступаючи у складі Національної паралім Rating: 0

Додати коментар

scroll to top