fbpx  
Home » Новини » Тернополянин потрапив до Книги рекордів України

Тернополянин потрапив до Книги рекордів України

24.01.2019 14:24 Категорія: Новини

василь дунецьТернопільський композитор Василь Дунець став рекордсменом України.

У його доробку – понад триста пісень, і серед них більше сорока присвячено матері, батьку, дітям, онукам та іншим членам родинного кола. За це він і був відзначений як рекордсмен у “Книзі рекордів України” в цьому напрямку творчої діяльності.

За дорученням Національного проекту «Книга рекордів України, офіційний представник «Книги рекордів України», заслужений діяч мистецтв України Віталій Іваницький вручив Василю Дунцю диплом-сертифікат від щодо створення ним та у співавторстві з іншими особами найбільшої кількість пісень, присвячених сім’ї та родині. Їх у нього 42.

Додамо, що Василь Дунець – лауреат міжнародного фестивалю-конкурсу української естрадної пісні «На хвилях Світязя», кавалер ордену «За заслуги ІІІ-го ступеня».

 

книга_рекордiв_музикант_(2)

Тернополянин потрапив до Книги рекордів України Reviewed by on . Тернопільський композитор Василь Дунець став рекордсменом України. У його доробку - понад триста пісень, і серед них більше сорока присвячено матері, батьку, ді Тернопільський композитор Василь Дунець став рекордсменом України. У його доробку - понад триста пісень, і серед них більше сорока присвячено матері, батьку, ді Rating: 0

Додати коментар

scroll to top