fbpx  
Home » Новини » Тернополяни встановили новий рекорд (фото)

Тернополяни встановили новий рекорд (фото)

02.01.2019 16:02 Категорія: Новини

рекордНовий рекорд «Найбільша кількість авторів, залучених до написання однієї казки в соцмережі» зафіксували у Тернополі.

В рамках встановлення рекорду 21 письменник зі всієї України у соцмережі склали одну казку. Даний рекорд зафіксували у Тернопільській міській бібліотеці та нагородили почесною відзнакою співавтора казки, дитячу письменницю Ірину Мацко.

“Презентація збірки “Казки омріяного краю” у рамках ІІІ Всеукраїнського форуму КіноХвиля в Центральній міській бібліотеці, під час якої ми вигадали усі разом з дітьми і авторами казку про Тернопіль і Різдво!

І ми рекордсмени! Нашу спільну казку “Дорога до омріяного краю”, яку писали 21 автор з усієї України відзначено рекордом Тернополя!”,- написала Ірина Мацко у Facebook.

рекорд (2)

 

Тернополяни встановили новий рекорд (фото) Reviewed by on . Новий рекорд «Найбільша кількість авторів, залучених до написання однієї казки в соцмережі» зафіксували у Тернополі. В рамках встановлення рекорду 21 письменник Новий рекорд «Найбільша кількість авторів, залучених до написання однієї казки в соцмережі» зафіксували у Тернополі. В рамках встановлення рекорду 21 письменник Rating: 0

Додати коментар

scroll to top