fbpx  
Home » Новини » Тернополянка Марія Полянська стала наймолодшим майстром спорту з пауерліфтингу

Тернополянка Марія Полянська стала наймолодшим майстром спорту з пауерліфтингу

08.01.2019 17:07 Категорія: Новини

наймолодший майстр спорту з пауерліфтингуУ м. Коломия завершився кубок України з пауерліфтингу. Як повідомив начальник Управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА відомства Віктор Мацикур на цих змаганнях перше місце серед дівчат у ваговій категорії 47 кг посіла Полянська Марія.

Як зазначив Віктор Мацикур, 15-річна дівчина при цьому виконала норматив майстра спорту України і стала наймолодшим майстром спорту з пауерліфтингу в історії Тернопільської області.

Щодо інших здобутків наших спортсменів, то серед юнаків перше місце посів Гаврилюк Вадим у ваговій категорії 105 кг, серед юніорок друге місце посіла Канюка Альона у ваговій 72 кг, серед чоловіків третє місце – Гайдамаха Андрій, виконав норматив майстра спорту України, і у ваговій 120кг третє місце  – Власюк Ігор.

Вітаємо збірну команду області і керівника федерації та тренера Ігоря Лисого з чудовим виступом!

 

Тернополянка Марія Полянська стала наймолодшим майстром спорту з пауерліфтингу Reviewed by on . У м. Коломия завершився кубок України з пауерліфтингу. Як повідомив начальник Управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА відомства Віктор Мацикур У м. Коломия завершився кубок України з пауерліфтингу. Як повідомив начальник Управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА відомства Віктор Мацикур Rating: 0

Додати коментар

scroll to top