fbpx  
Home » Новини » Тернопільський біатлоніст приніс збірній України чотири медалі

Тернопільський біатлоніст приніс збірній України чотири медалі

29.01.2019 14:55 Категорія: Новини

рад_Ще дві медалі виборов тернополянин Тарас Радь на Другому етапі Кубка Світу 2018-2019 років з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору.

Такі змагання відбулись у місті Естерсунд (Швеція). Виступаючи в класі LW 10-12 (сидячі), Тарас Радь виборов срібну медаль у біатлоні на дистанції 15 км та «срібло» у змішаній естафеті з лижних перегонів-спринт у складі команди України.

Додамо, що на першому етапі кубка тернополянин виборов дві бронзові нагороди у біатлоні-спринт на дистанції 7,5 км та лижних перегонах-спринт на дистанції 1200 м.

Наступними змаганнями нашого спортсмена буде чемпіонат світу, що з 7 до 26 лютого відбудеться у Канаді.

Тернопільський біатлоніст приніс збірній України чотири медалі Reviewed by on . Ще дві медалі виборов тернополянин Тарас Радь на Другому етапі Кубка Світу 2018-2019 років з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно- Ще дві медалі виборов тернополянин Тарас Радь на Другому етапі Кубка Світу 2018-2019 років з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно- Rating: 0

Додати коментар

scroll to top