fbpx  
Home » Новини » Тернопільські студенти вже чотири роки «маскують» бійців ООС

Тернопільські студенти вже чотири роки «маскують» бійців ООС

10.01.2019 11:14 Категорія: Новини

сітка266 маскувальних сіток вже сплели на історичному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету. Їх тут плетуть з 2015-го року.

Напередодні нового року на факультеті зібрали чергову партію маскувальних сіток. Їх вже відправили на Схід України, як своєрідний подарунок військовим до Нового року, йдеться у сюжеті програми «Новини Тернопіль 1».

Володимир Кіцак каже, загалом від 2015 року сплели уже 8 тисяч метрів квадратних маскувальних сіток. Така робота студентства не проходить безслідно. На факультеті кажуть, уже не раз отримували від захисників подяки, а також фото із маскувальними сітками, які використовують на передовій. Відтак свою роботу продовжать.

Тернопільські студенти вже чотири роки «маскують» бійців ООС Reviewed by on . 266 маскувальних сіток вже сплели на історичному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету. Їх тут плетуть з 2015-го року. Напередодні 266 маскувальних сіток вже сплели на історичному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету. Їх тут плетуть з 2015-го року. Напередодні Rating: 0

Додати коментар

scroll to top