fbpx  
Home » Новини » Тернопільські капелани отримали нагороди (фото)

Тернопільські капелани отримали нагороди (фото)

07.01.2019 16:00 Категорія: Новини

Тернопільські капелани отримали нагородиУ Києві відбулася XII Всеукраїнська конференція військових капеланів УГКЦ, у якій взяли участь священики-капелани з різних регіонів України.

Конференцію розпочали у Патріаршому соборі УГКЦ Божественною Літургією, на якій Блаженніший Святослав благословив учасників. Зустріч продовжилася у будинку офіцерів, де були присутні представники Збройних Сил України різних формувань.

На конференції відзначили капеланів нагородами та грамотами, серед яких були також представники Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. Зокрема, як повідомили у прес-службі єпархії, сестру Симеону Довганюк Генеральний Штаб ЗСУ нагородив медаллю за багатолітню працю психологом у військовому госпіталі Дніпра, отців Володимира Топоровського та Михайла Живчака – подячними грамотами.

Також на з’їзді військовий капелан о. Михайло Забанжала представив свою книгу «Лицарі духа» (Військове капеланство УГКЦ ХІХ-ХХ століть у біографіях), а о. Орест Сало – книгу споминів про душпастирювання в зоні АТО.

Тернопільські капелани отримали нагороди (3)

 

 

Тернопільські капелани отримали нагороди (фото) Reviewed by on . У Києві відбулася XII Всеукраїнська конференція військових капеланів УГКЦ, у якій взяли участь священики-капелани з різних регіонів України. Конференцію розпоча У Києві відбулася XII Всеукраїнська конференція військових капеланів УГКЦ, у якій взяли участь священики-капелани з різних регіонів України. Конференцію розпоча Rating: 0

Додати коментар

scroll to top