Home » ­ » Тернопільські бійці повернулися із зони ООС (фото)

Тернопільські бійці повернулися із зони ООС (фото)

21.01.2019 16:06 Категорія: ­ Новини

повернення_з_оос_(5)Після понад тримісячного перебування в зоні ООС додому приїхали співробітники роти патрульної служби поліції особливого призначення «Тернопіль». На бойових постах правоохоронців замінили колеги.

У зв’язку з запровадженням воєнного стану відрядження для хлопців затягнулося на півтора місяці. Та, незважаючи на це, вони сумлінно виконували свої службові обов’язки на східних рубежах нашої держави, повідомляє офіційний сайт Національної поліції.

За словами командира підрозділу Віталія Цапа, головними обов’язками правоохоронців в зоні ООС було несення служби на блокпостах, охорона правопорядку на ввіреній території. Окрім цього, наших бійців залучали до виконання інших не менш важливих завдань. За час ротації тернопільські поліцейські затримали півтора десятка осіб, які перебували у розшуку, серед них – кілька членів незаконних збройних формувань  та двоє військових-дезертирів. Попереджували та не допускали потрапляння на мирну територію зброї та боєприпасів, вилучали з обігу наркотичні речовини.

Наразі поліцейським надали короткострокові відпустки для відпочинку та відновлення сил, після чого вони приступлять до виконання свої службових обов’язків на місцях.

повернення_з_оос_(4)

повернення_з_оос_(3)

повернення_з_оос_(2)

повернення_з_оос

 

 

 

 

Тернопільські бійці повернулися із зони ООС (фото) Reviewed by on . Після понад тримісячного перебування в зоні ООС додому приїхали співробітники роти патрульної служби поліції особливого призначення «Тернопіль». На бойових пост Після понад тримісячного перебування в зоні ООС додому приїхали співробітники роти патрульної служби поліції особливого призначення «Тернопіль». На бойових пост Rating: 0

Додати коментар

scroll to top