Home » ­ » Тернопільська дитяча лікарня отримала цінний подарунок (фото)

Тернопільська дитяча лікарня отримала цінний подарунок (фото)

11.01.2019 11:55 Категорія: ­ Новини

реанімобіль із Швейцарії (3)Тернопільська обласна дитяча лікарня отримала подарунок – сучасний реанімобіль. Відтепер буде можливість швидко транспортувати дітей з різних куточків області і надавати першу медичну допомогу.

Реанімобіль подарували швейцарські благодійники. Він обладнаний усім необхідним, аби рятувати життя малюків області. На його оснащення витратили понад 250 тисяч швейцарських франків.

«Нам дуже приємно, що Тернопільська обласна дитяча лікарня отримала настільки дороговатрісний подарунок, ключі від якого нам передав наш добрий друг та партнер Герман Каллер. Даний реанімобіль вкрай необхідний у рамках реформи охорони здоров’я, адже з його допомогою медичні працівники працівники зможуть якісно та швидкотранспортувати важкохворих дітей з усіх куточків нашої області» – наголосив начальник управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Григорович Богайчук.

Додамо, що це – вже другий спецавтомобіль реанімації, який отримала в своє розпорядження Тернопільська обласна дитяча лікарня.

реанімобіль із Швейцарії

реанімобіль із Швейцарії (2)

 

Тернопільська дитяча лікарня отримала цінний подарунок (фото) Reviewed by on . Тернопільська обласна дитяча лікарня отримала подарунок – сучасний реанімобіль. Відтепер буде можливість швидко транспортувати дітей з різних куточків області і Тернопільська обласна дитяча лікарня отримала подарунок – сучасний реанімобіль. Відтепер буде можливість швидко транспортувати дітей з різних куточків області і Rating: 0

Додати коментар

scroll to top