fbpx  
Home » Економіка » Кому на Тернопільщині підвищать пенсії?

Кому на Тернопільщині підвищать пенсії?

04.01.2019 13:33 Категорія: Економіка Новини

пенсії69 тисяч 408 пенсіонерів області з 4 січня отримають більшу мінімальну пенсію. Про це UA:Тернопіль повідомив заступник начальника Головного Управління Пенсійного фонду України в області Володимир Івахов.

Зміни у пенсійних виплатах стосуються пенсіонерів віком понад 65 років і які мають трудовий стаж від 30 років (жінки) та від 35 років (чоловіки). Підвищення становитиме 172 грн.

Також 7 тисяч сто військових пенсіонерів і пенсіонерів органів внутрішніх справ області, яким пенсія була призначена до 1 березня 2018 року, отримають пенсії у збільшеному розмірі в середньому на 685 гривень – каже Володимир Івахов.

Пенсії за цими перерахунками люди можуть отримати з 4 до 25 січня, зазначив заступник начальника Головного Управління Пенсійного фонду України в області Володимир Івахов.

Кому на Тернопільщині підвищать пенсії? Reviewed by on . 69 тисяч 408 пенсіонерів області з 4 січня отримають більшу мінімальну пенсію. Про це UA:Тернопіль повідомив заступник начальника Головного Управління Пенсійног 69 тисяч 408 пенсіонерів області з 4 січня отримають більшу мінімальну пенсію. Про це UA:Тернопіль повідомив заступник начальника Головного Управління Пенсійног Rating: 0

Додати коментар

scroll to top