fbpx  
Home » Новини » Сім’я з Тернопільщини запросила на Різдво трьох діток-сиріт

Сім’я з Тернопільщини запросила на Різдво трьох діток-сиріт

03.01.2019 14:22 Категорія: Новини

різдвоДвох братів – вихованців Бережанської обласної школи-інтернату Василя та Михайла Болюхів взяла на Різдвяні свята додому сім’я Юрія та Лілії Парадовських із села Тилявка Шумського району.

Подружжя долучилося до проекту благодійного фонду «Майбутнє сиріт» «Запроси дитину на свята у родину». Також Юрій та Лілія заберуть сестричку хлопчиків Христину, яка навчається у цьому ж закладі. Зараз дівчинку лікують від ангіни у дитячій лікарні Бережан. Діти перебуватимуть у сім’ї 2 тижні.

Цього року участь в проекті «Запроси дитину на свята у родину» беруть 13 дітей віком від 6 до 17 років, які виявили бажання провести свята у сім’ях. Це вихованці Бережанської обласної школи-інтернату, Новосільської обласної школи-інтернату і Тернопільського обласного дитбудинку. Взяти дітей на свята до себе додому зголосилися 10 сімей із Тернопільщини, – розповіла Новини UA:Тернопіль, обласне радіо координатор проекту Ірина Вакалюк.

Сім’я з Тернопільщини запросила на Різдво трьох діток-сиріт Reviewed by on . Двох братів – вихованців Бережанської обласної школи-інтернату Василя та Михайла Болюхів взяла на Різдвяні свята додому сім’я Юрія та Лілії Парадовських із села Двох братів – вихованців Бережанської обласної школи-інтернату Василя та Михайла Болюхів взяла на Різдвяні свята додому сім’я Юрія та Лілії Парадовських із села Rating: 0

Додати коментар

scroll to top