fbpx  
Home » Економіка » Селяни Тернопільщини отримали майже 900 тис. грн. компенсації за доїльні апарати

Селяни Тернопільщини отримали майже 900 тис. грн. компенсації за доїльні апарати

21.01.2019 15:07 Категорія: Економіка Новини

Стадо коров в стойлеВ департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації діє програма щодо відшкодування коштів у розмірі 5 тисяч гривень на придбання доїльних апаратів. Кошти на ці потреби передбачені з обласного бюджету.

За два роки дії програми 180 індивідуальних селянських господарств області отримали відшкодування на суму 899,2 тис. грн.Компенсація передбачається тим особистим селянським господарствам, що утримують не менше трьох корів.

Найбільше таких у Шумському, Кременецькому та Гусятинському районах. Там за два роки відшкодували придбання відповідно 64, 40 та 16доїльних апаратів. А загалом впродовж 2017-2018 років у області було відшкодовано купівлю 180 апаратів.

Додамо, що на наступні два роки (2019-2020) програмою передбачено по 600 тисяч гривень на часткове відшкодування доїльних апаратівдля особистих селянських господарств.

 

Селяни Тернопільщини отримали майже 900 тис. грн. компенсації за доїльні апарати Reviewed by on . В департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації діє програма щодо відшкодування коштів у розмірі 5 тисяч гривень на придбання доїльних апаратів. К В департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації діє програма щодо відшкодування коштів у розмірі 5 тисяч гривень на придбання доїльних апаратів. К Rating: 0

Додати коментар

scroll to top