fbpx  
Home » Новини » Райлікарня на Тернопільщині отримала на ремонти та сучасне обладнання понад 4, 5 млн. гривень

Райлікарня на Тернопільщині отримала на ремонти та сучасне обладнання понад 4, 5 млн. гривень

31.01.2019 13:49 Категорія: Новини

лікарняБучацька центральна комунальна районна лікарня за останні роки значно розширила діагностичну базу. Це дає змогу повноцінно працювати та постійно підвищувати якість надання медичних послуг населенню.

Зараз у закладі функціонують два гематологічні аналізатори, біохімічний автоматичний аналізатор, цифровий рентгенапарат та ін. А нещодавно на базі поліклінічного відділу Бучацької ЦКРЛ Товариством з обмеженою відповідальність «Медичний центр «Мевіз» встановлено цифровий мамографічний апарат. Слід зазначити, що обстеження для жіночого населення проводяться безкоштовно.

Додамо також, що впродовж 2015-2018 років для покращення матеріально-технічної бази Бучацької ЦКРЛ освоєно субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку на загальну суму 3 млн. 509 тис. гривень. У 2018 році більше ніж мільйон гривень освоєно для проведення капітального ремонту однієї з будівель Бучацької ЦКРЛ.

 

 

 

Райлікарня на Тернопільщині отримала на ремонти та сучасне обладнання понад 4, 5 млн. гривень Reviewed by on . Бучацька центральна комунальна районна лікарня за останні роки значно розширила діагностичну базу. Це дає змогу повноцінно працювати та постійно підвищувати які Бучацька центральна комунальна районна лікарня за останні роки значно розширила діагностичну базу. Це дає змогу повноцінно працювати та постійно підвищувати які Rating: 0

Додати коментар

scroll to top