Home » ­ » Притула у соцмережах «тролить» нового кандидата у президенти (відео)

Притула у соцмережах «тролить» нового кандидата у президенти (відео)

04.01.2019 11:06 Категорія: ­ Влада Новини

притулаНаш земляк, відомий шоумен та ведучий Сергій Притула покепкував над кандидатом у президенти України.

Він розмістив на своїй сторінці у Фейсбуці жартівливе відео із підписом «Моя офіційна заява», у якому можна прослідкувати відсилку до офіційного звернення Володимира Зеленського щодо його балотування на пост Глави держави.

«Шановні українці. Ось і прийшов новий 2019 рік. Він ознаменувся тим, що всі балотуються у кандидати у президенти. І тисячі з вас писали мені: Сергію, йди. І сьогодні я хочу пообіцяти вам і одразу виконати те, що обіцяю. Я обіцяю вам: я і моя команда ми йдемо … у відпустку!», – із гумором звернувся Притула до своїх підписників у соцмережі.


Додамо, що саме словами «я хочу пообіцяти вам і одразу виконати те, що обіцяю» Зеленський оголосив у новорічну ніч, що балотуватиметься на пост президента України.

Притула у соцмережах «тролить» нового кандидата у президенти (відео) Reviewed by on . Наш земляк, відомий шоумен та ведучий Сергій Притула покепкував над кандидатом у президенти України. Він розмістив на своїй сторінці у Фейсбуці жартівливе відео Наш земляк, відомий шоумен та ведучий Сергій Притула покепкував над кандидатом у президенти України. Він розмістив на своїй сторінці у Фейсбуці жартівливе відео Rating: 0

Додати коментар

scroll to top