fbpx  
Home » Новини » Професор з Тернополя отримала престижну нагороду

Професор з Тернополя отримала престижну нагороду

16.01.2019 10:58 Категорія: Новини

професор нагородаТернополянка Геряк Світлана була відзначена Національною академією наук України медаллю «Трудова слава» ІІ ступеня в номінації «За вагомий внесок у справу розвитку медичної галузі України та високий професіоналізм».

Світлана Миколаївна – доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри акушерства та гінекології №2 Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського. Вона є автором понад 200 наукових публікацій, в тому числі підручників та монографій, фахівець своєї справи, яка своїми здобутками сприяє процвітанню та визнанню нашої держави у світі, повідомили у прес-службі ТДМУ.

Нагороду їй вручив перший віце-президент НАН України, академік НАН України Наумовець Антон Григорович.

професор нагорода (3)

професор нагорода (2)

 

 

 

Професор з Тернополя отримала престижну нагороду Reviewed by on . Тернополянка Геряк Світлана була відзначена Національною академією наук України медаллю «Трудова слава» ІІ ступеня в номінації «За вагомий внесок у справу розви Тернополянка Геряк Світлана була відзначена Національною академією наук України медаллю «Трудова слава» ІІ ступеня в номінації «За вагомий внесок у справу розви Rating: 0

Додати коментар

scroll to top