fbpx  
Home » Новини » Проект молодих вчених з Тернополя переміг у конкурсі Міносвіти

Проект молодих вчених з Тернополя переміг у конкурсі Міносвіти

25.01.2019 08:49 Категорія: Новини

Проект молодих вчених з Тернополя переміг у конкурсі МіносвітиПроект науковців Тернопільського національного економічного університету став одним із переможців конкурсу Міністерства освіти і науки України.

Проект має назву “Методи та засоби структурно-статистичної ідентифікації ієрархічних об’єктів за характерними точками їх контурів”. Він буде профінансований міністерством та виконуватиметься упродовж трьох років.

Загалом переможними було визнано 54 проекти з ВНЗ всієї країни. На 2019-й для їх впровадження державою передбачено 23 млн. гривень. Також виділено 52 млн. гривень на фінансування початих раніше робіт молодих вчених – обраних за конкурсом 2017 року.

Загалом на конкурс було подано 361 проект з більш як 100 вишів та наукових установ МОН.

Довідково

Цільовий конкурс для молодих науковців закладів вищої освіти та наукових установ МОН був започаткований та вперше проведений 2016 року. На нього було подано 439 проектів зі 114 закладів. 79 проектів обрали для фінансування. На другий конкурс 2017 року було подано 362 проекти з понад 100 університетів та наукових установ МОН. Переможцями стали 123 проекти.

 

Проект молодих вчених з Тернополя переміг у конкурсі Міносвіти Reviewed by on . Проект науковців Тернопільського національного економічного університету став одним із переможців конкурсу Міністерства освіти і науки України. Проект має назву Проект науковців Тернопільського національного економічного університету став одним із переможців конкурсу Міністерства освіти і науки України. Проект має назву Rating: 0

Додати коментар

scroll to top