fbpx  
Home » ­ » Перша парафія УПЦ МП на Тернопільщині перейшла до Православної церкви України

Перша парафія УПЦ МП на Тернопільщині перейшла до Православної церкви України

01.01.2019 16:20 Категорія: ­ Новини

упц тррибухівціУ Тернопільській області розпочався перехід громад із парафій МП до Київського патріархату. Першою стала громада села Трибухівці Бучацького району.

Про це повідомляє Тернопільська єпархія ПЦУ. Там зазначили, що такий вибір громади схвалив архієпископ Тернопільський і Кременецький, видавши відповідний указ.

«Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, задовольнив клопотання громади храму Благовіщення Пресвятої Богородиці села Трибухівці Бучацького району і прийняв її до складу Тернопільської єпархії Православної Церкви України. Відповідний указ виданий 26 грудня 2018 року», – йдеться у повідомленні.

Настоятелем громади призначено протоієрея Степана Татарина.

 

 

Перша парафія УПЦ МП на Тернопільщині перейшла до Православної церкви України Reviewed by on . У Тернопільській області розпочався перехід громад із парафій МП до Київського патріархату. Першою стала громада села Трибухівці Бучацького району. Про це повід У Тернопільській області розпочався перехід громад із парафій МП до Київського патріархату. Першою стала громада села Трибухівці Бучацького району. Про це повід Rating: 0

Додати коментар

scroll to top