fbpx  
Home » Новини » У Тернополі онкохворі дітки отримали подарунки (фото)

У Тернополі онкохворі дітки отримали подарунки (фото)

21.01.2019 10:01 Категорія: Новини

дітки подарунки (4)Громадська організація «Разом для України» привітала онкохворих діток різдвяними подарунками.

Загалом понад 20 різдвяних подарунків із грошовою допомогою вручили дітям різного віку, які страждають на онкологічні захворювання в «Тернопільській міській дитячій комунальній лікарні» .

Таку підтримку для малюків та їх батьків організувала громадська організація «Together for Ukraine Foundation», утворена українською діаспорою міста Бінґгемптон (штат Нью-Йорк). Її мета – надавати гуманітарну підмогу громадянам України, в тому числі, особам постраждалим від війни, підтримувати українських військових, надаючи їм необхідні ресурси та медичну допомогу.

Українська діаспора в Америці (штат Нью-Йорк) вже кілька років поспіль надає гуманітарну допомогу для Тернопільської області. Зокрема, допомагають лікарням, а також відправляють необхідні речі для військових на східний фронт.

Додамо, організація «Разом для України» уже надавала гуманітарну допомогу кільком лікарням у Тернополі, а також передала нові рентген-апарати для лікарень у Збаражі, Ланівцях та Заліщиках.

дітки подарунки (3)

дітки подарунки (5)

дітки подарунки

дітки подарунки (2)

 

У Тернополі онкохворі дітки отримали подарунки (фото) Reviewed by on . Громадська організація «Разом для України» привітала онкохворих діток різдвяними подарунками. Загалом понад 20 різдвяних подарунків із грошовою допомогою вручил Громадська організація «Разом для України» привітала онкохворих діток різдвяними подарунками. Загалом понад 20 різдвяних подарунків із грошовою допомогою вручил Rating: 0

Додати коментар

scroll to top