fbpx  
Home » Новини » Нові школи, автобуси та обладнання: здобутки освітньої галузі Тернопільщини

Нові школи, автобуси та обладнання: здобутки освітньої галузі Тернопільщини

25.01.2019 16:13 Категорія: Новини

освiтаОсвітня галузь Тернопільщини поступово виходить на новий європейський рівень . Це стає можливим завдяки підтримці держави та фінансуванню із місцевих бюджетів.

Як повідомили у прес-службі облдержадміністрації, за останні три роки практично в усі навчальні заклади області здійснювалися капітальні вкладення. Зокрема, закупили 59 нових шкільних автобуси, в тому числі три у Зборівський район (з 1991 до 2015 року було закуплено лише близько 40-ка автобусів, – ред.); збудовано дві нові школи.

До того ж цього року програма «Нова українська школа» охопила всі навчальні заклади, де є першокласники; закупили понад 3 тисячі нових комп’ютерів, замінили вікна та двері на енергозберігаючі, оновили фасади, перекрили дахи, придбали нові кабінети фізики, хімії та біології тощо.

 

 

Нові школи, автобуси та обладнання: здобутки освітньої галузі Тернопільщини Reviewed by on . Освітня галузь Тернопільщини поступово виходить на новий європейський рівень . Це стає можливим завдяки підтримці держави та фінансуванню із місцевих бюджетів. Освітня галузь Тернопільщини поступово виходить на новий європейський рівень . Це стає можливим завдяки підтримці держави та фінансуванню із місцевих бюджетів. Rating: 0

Додати коментар

scroll to top