fbpx  
Home » Новини » Нові кадрові призначення на Тернопільщині

Нові кадрові призначення на Тернопільщині

23.01.2019 15:20 Категорія: Новини

лiсгоспВідповідно до наказу Держлісагентства України директором державного підприємства «Тернопільське лісове господарство» призначено Ладана Степана Володимировича. Працівникам апарату та керівникам підрозділів підприємства його представив начальник управління Олег Яремко.

Як зазначив начальник управління, за роки перебування на посаді попереднього керівника зроблено чимало. Разом із тим, враховуючи складну економічну ситуацію, що склалася на сьогодні, потрібно робити висновки з тих недопрацювань, яких зазнавало лісогосподарське підприємство у фінансово-господарській площині, тож результати діяльності лісгоспу бажали бути кращими, враховуючи як лісові, так і людські ресурси, які є в наявності підприємства.

Олег Яремко привітав Степана Ладана з призначенням та побажав плідної праці на відповідальній посаді, а також віднайти спільне бачення з очолюваним колективом та розуміння й підтримки один одного в питанні розвитку лісового господарства. Начальник управління висловив сподівання, що у новий рік підприємство прийде з позитивними показниками діяльності, з відповідним рівнем заробітної плати та основних показників діяльності, що характеризуватимуть підприємство, як одне з успішніших в області.

В свою чергу, як інформує прес-служба Тернопільського ОУЛМГ,звертаючись до колективу Тернопільського лісгоспу, лісничих лісництв, Степан Ладан поінформував, що працюючи в лісовій галузі уже більше 20 років, в більшості з яких присвятив роботі лісничим, він розуміє всі труднощі лісівників. Відтак подякував за довіру керівництву обласного управління в особі Олега Яремка та висловив сподівання на трудовий колектив щодо тісної співпраці на благо колективу й підприємства загалом.

Нові кадрові призначення на Тернопільщині Reviewed by on . Відповідно до наказу Держлісагентства України директором державного підприємства «Тернопільське лісове господарство» призначено Ладана Степана Володимировича. П Відповідно до наказу Держлісагентства України директором державного підприємства «Тернопільське лісове господарство» призначено Ладана Степана Володимировича. П Rating: 0

Додати коментар

scroll to top