fbpx  
Home » Влада » Названо суму, яку отримали громади Тернопільщини на розвиток

Названо суму, яку отримали громади Тернопільщини на розвиток

10.01.2019 14:22 Категорія: Влада Економіка

отгПозитивні зміни від реформи місцевого самоврядування сьогодні на Тернопільщині не лише помітні, а й відчутні.

Якщо загальний фонд всіх рівнів бюджетів Тернопільської області у 2014 році складав 1,1 млрд. грн., то у 2018 році – майже 4 млрд. грн. Також у 2018 році частка власних доходів громад у місцевих бюджетах зросла від 16% у 2016 році до 22% у 2018-ому. А частка місцевих бюджетів у зведеному бюджеті України – 52%.

Загалом з державного бюджету із субвенції на формування інфраструктури ОТГ громади області отримали понад 347 млн. грн. За ці кошти було реалізовано 565 інфраструктурних проектів. Крім того, громади отримують фінансування й з Державного фонду регіонального розвитку, із субвенції на соціально-економічний розвиток окремих території та на реалізацію програми «Футбольні поля зі штучним покриттям».

отг_проекти

 

Названо суму, яку отримали громади Тернопільщини на розвиток Reviewed by on . Позитивні зміни від реформи місцевого самоврядування сьогодні на Тернопільщині не лише помітні, а й відчутні. Якщо загальний фонд всіх рівнів бюджетів Тернопіль Позитивні зміни від реформи місцевого самоврядування сьогодні на Тернопільщині не лише помітні, а й відчутні. Якщо загальний фонд всіх рівнів бюджетів Тернопіль Rating: 0

Додати коментар

scroll to top