fbpx  
Home » Новини » Науковцям з Тернополя присуджено премію Верховної Ради України

Науковцям з Тернополя присуджено премію Верховної Ради України

22.01.2019 14:26 Категорія: Новини

преміїПремії Верховної Ради України присуджено найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.

Серед них – науковці хіміко-біологічного факультету ТНПУ ім. В.Гнатюка. Зокреама, премії присуджено Мосулі Мар’яні Зіновіївні – кандидату біологічних наук, старшому науковому співробітнику педуніверситету  та Майоровій Оксані Юріївні – кандидату біологічних наук, старшому науковому співробітнику університету.

Високу оцінку їм було надано за роботу “Збереження та відтворення біологічного різноманіття роду GENTIANA L. – еколого-генетичний підхід”.

 

Науковцям з Тернополя присуджено премію Верховної Ради України Reviewed by on . Премії Верховної Ради України присуджено найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок. Серед н Премії Верховної Ради України присуджено найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок. Серед н Rating: 0

Додати коментар

scroll to top