Home » ­ » На Тернопільщині відбудеться грандіозне карнавальне дійство

На Тернопільщині відбудеться грандіозне карнавальне дійство

11.01.2019 12:42 Категорія: ­ Новини

маланкаЖителів області та всієї країни запрошують на різдвяні гуляння. Пройдуть вони майже одночасно у трьох селах Тернопільщини.

Зокрема, у ніч на 14 січня на Тернопільщині відбудеться традиційне свято Маланки у селі Грошова Борщівського району. Це карнавальне дійство вже стало візитівкою села. На учасників свята очікують вертеп, показові обряди, співи і танці, а також смакування традиційних страв і карнавал впродовж всієї ночі.

Мешканці ретельно готують власну святкову шоу-програму з оригінальними костюмами, а серед персонажів можна впізнати героїв минулого й сучасності. Завдяки цьому Грошова навіть здобула звання тернопільського Ріо-де-Жанейро. Свято Маланки тут розпочнеться о 19:00 13 січня й триватиме до ранку.

Чекають у себе на святі Маланки і в селі Устя Борщівського району. Там дійство розпочнеться 13 січня о 17.00. А наступного дня всіх запрошують продовжити свято в село Синьків Заліщицького району, де маланкуватимуть з 14:00.

маланка

 

На Тернопільщині відбудеться грандіозне карнавальне дійство Reviewed by on . Жителів області та всієї країни запрошують на різдвяні гуляння. Пройдуть вони майже одночасно у трьох селах Тернопільщини. Зокрема, у ніч на 14 січня на Тернопі Жителів області та всієї країни запрошують на різдвяні гуляння. Пройдуть вони майже одночасно у трьох селах Тернопільщини. Зокрема, у ніч на 14 січня на Тернопі Rating: 0

Додати коментар

scroll to top