fbpx  
Home » Економіка » На Тернопільщині фермери отримали мільйонні дотації від держави

На Тернопільщині фермери отримали мільйонні дотації від держави

11.01.2019 15:09 Категорія: Економіка Новини

фермери грошіФермери, які подавали документи до Тернопільського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, отримали дотації за новими програмами підтримки фермерських господарств.

Як поінформували видання «Думай» в департаменті агропромислового розвитку ТОДА, дотації отримали 17 новостворених фермерських господарств на суму 889,5 тис. грн.. та 61 фермерське господарство, що зареєструвались до 1 січня 2016 року, в сумі 1,496 млн. грн.

Нагадуємо, що фермерські господарства області отримали дотацію за двома напрямками:

- новостворені фермерські господарств на одиницю оброблюваних угідь (1 га) у розмірі 3000 грн. на 1 га, але не більше 60 000 грн. на одне фермерське господарство;

- фермерські господарства (крім новостворених) у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, в розрахунку на одного члена фермерського господарства, але не більше 30 000 грн. на одне фермерське господарство.

Додамо також, що нещодавно понад 14 тис. особистих селянських господарств області отримали фінансову допомогу від держави на загальну суму 25,94 млн. грн. на вирощування молодняка ВРХ.

 

На Тернопільщині фермери отримали мільйонні дотації від держави Reviewed by on . Фермери, які подавали документи до Тернопільського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, отримали дотації за новими програ Фермери, які подавали документи до Тернопільського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, отримали дотації за новими програ Rating: 0

Додати коментар

scroll to top