fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині безробітні отримали кошти на відкриття власного бізнесу

На Тернопільщині безробітні отримали кошти на відкриття власного бізнесу

10.01.2019 16:02 Категорія: Новини

роботаУ 2018 році послугами служби зайнятості Тернопільщини скористались більше 44 тис. осіб. І за сприяння служби зайнятості вдалося працевлаштувати майже 26 тисяч осіб, з них – 8,7 тис. безробітних.

З компенсацією роботодавцям витрат єдиного соціального внеску отримали роботу 453 особи зі статусом безробітного. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.

Одноразова виплата допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності дала можливість 31 безробітному відкрити власний бізнес. До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 2,9 тис осіб, після їх завершення більше 800 – працевлаштовано на постійні місця праці.

 

На Тернопільщині безробітні отримали кошти на відкриття власного бізнесу Reviewed by on . У 2018 році послугами служби зайнятості Тернопільщини скористались більше 44 тис. осіб. І за сприяння служби зайнятості вдалося працевлаштувати майже 26 тисяч о У 2018 році послугами служби зайнятості Тернопільщини скористались більше 44 тис. осіб. І за сприяння служби зайнятості вдалося працевлаштувати майже 26 тисяч о Rating: 0

Додати коментар

scroll to top