fbpx  
Home » Економіка » На Тернопільщині активно розвивається малий і середній бізнес

На Тернопільщині активно розвивається малий і середній бізнес

11.01.2019 10:20 Категорія: Економіка Новини

бізнесПротягом останніх трьох років в області спостерігається позитивний баланс щодо реєстрації нових суб’єктів господарювання та створення нових робочих місць. А надходження від їх діяльності зросли з 551 млн. грн. у 2014 році до 1 млрд. 800 млн. грн. у 2018-ому. Про це йшлося під час Ради регіонального розвитку Кременецького району.

Як зазначили у прес-службі облдержадміністрації, в реальний сектор економіки було інвестовано майже 11 млрд. грн., що є позитивною динамікою з точки зору залучення капітальних вкладень.

Прикладом успішно реалізованих проектів є відкриття нових підприємств. Одним із таких він назвав підприємство з іноземним капіталом «СЕ Борднетце» в Чорткові, де сьогодні вже працює 1 300 людей.

Також на Тернопільщині стало на 1128 суб’єктів господарювання малого і середнього підприємництва більше. Це дозволило створити сім тисяч нових робочих місць.

 

На Тернопільщині активно розвивається малий і середній бізнес Reviewed by on . Протягом останніх трьох років в області спостерігається позитивний баланс щодо реєстрації нових суб’єктів господарювання та створення нових робочих місць. А над Протягом останніх трьох років в області спостерігається позитивний баланс щодо реєстрації нових суб’єктів господарювання та створення нових робочих місць. А над Rating: 0

Додати коментар

scroll to top