fbpx  
Home » Новини » На Шумщині громада УПЦ МП перейшла до Православної церкви України

На Шумщині громада УПЦ МП перейшла до Православної церкви України

27.01.2019 10:15 Категорія: Новини

пцу_ОнишкiвцiНа Тернопільщині громади колишнього Московського патріархату активно переходять до новоствореної Православної церкви України.

Своє рішення нещодавно прийняли жителі села села Онишківці Щумського району. З відповідним проханням парафіяни звернулася до керуючого Тернопільської єпархії.

Як пише сайт cerkva.te.ua, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор задовольнив клопотання громади парафії Успіння Пресвятої Богородиці і прийняв її до складу Тернопільської єпархії.

Нагадаємо, що 26 грудня до складу Тернопільської єпархії Православної Церкви України було прийнято громаду храму Благовіщення Пресвятої Богородиці села Трибухівці Бучацького району. 11 січня 2019 року архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор задовольнив клопотання про перехід до Української Церкви громади храму Покрови Пресвятої Богородиці села Кордишів Шумського району. 13 січня про перехід до єдиної Української Церкви оголосила парафія села Гніздичне на Збаражчині.

 

 

На Шумщині громада УПЦ МП перейшла до Православної церкви України Reviewed by on . На Тернопільщині громади колишнього Московського патріархату активно переходять до новоствореної Православної церкви України. Своє рішення нещодавно прийняли жи На Тернопільщині громади колишнього Московського патріархату активно переходять до новоствореної Православної церкви України. Своє рішення нещодавно прийняли жи Rating: 0

Додати коментар

scroll to top