Home » ­ » На Шумщині громада УПЦ МП оголосила про перехід до новоствореної Православної церкви України

На Шумщині громада УПЦ МП оголосила про перехід до новоствореної Православної церкви України

17.01.2019 10:16 Категорія: ­ Новини

пцу КордишівВисокопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, задовольнив клопотання громади храму Покрови Пресвятої Богородиці села Кордишів Шумського району і прийняв її до складу Тернопільської єпархії Православної Церкви України.

Відповідний указ виданий 11 січня 2019 року.

Як розповіла представниця громади Світлана Стельмащук, на зборах парафіяни звернулися до отця Юрія, який служить у храмі у Кордишеві, щоб він очолив їх релігійну громаду і разом з нею перейшов до Православної Церкви України. Люди попросили священика дати їм відповідь до Водохреща. Поки що, пише сайт cerkva.te.ua, священик рішення не ухвалив.

Нагадаємо, що раніше до складу Тернопільської єпархії Православної Церкви України було прийнято дві громади храму села Трибухівці Бучацького району.

 

 

На Шумщині громада УПЦ МП оголосила про перехід до новоствореної Православної церкви України Reviewed by on . Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, задовольнив клопотання громади храму Покрови Пресвятої Богородиці села Кордишів Шумськ Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, задовольнив клопотання громади храму Покрови Пресвятої Богородиці села Кордишів Шумськ Rating: 0

Додати коментар

scroll to top