Home » ­ » На набережній ставу в Тернополі збудують елітний відпочинковий комплекс (фото)

На набережній ставу в Тернополі збудують елітний відпочинковий комплекс (фото)

10.01.2019 08:49 Категорія: ­ Новини

елітний відпочинковий комплекс (5)На Тернопільському ставі планують збудувати елітний відпочинковий комплекс. У комплекс входитимуть готель, басейн на набережній та на ставі, а також конструкція для розваг на воді.

Про це у мережі Facebook написав Sergey Sinkevich. За його інформацією, майбутній комплекс знаходитиметься між пивзаводом і динамівським спортмайданчиком, а реалізувати проект планують вже до наступного літа.

Також, як написав тернополянин, споруджуватиме комплекс інвестор за власні кошти. Інвестор – місцевий.

“Вартість відпочинку має бути доступною, але будуть передбачені і безкоштовні місця… Є намір обладнати і “зимовий” басейн, бо літо коротке…”, – зазначив Сергій Сінкевич.

елітний відпочинковий комплекс (3)

елітний відпочинковий комплекс (2)

елітний відпочинковий комплекс (4)
елітний відпочинковий комплекс

На набережній ставу в Тернополі збудують елітний відпочинковий комплекс (фото) Reviewed by on . На Тернопільському ставі планують збудувати елітний відпочинковий комплекс. У комплекс входитимуть готель, басейн на набережній та на ставі, а також конструкція На Тернопільському ставі планують збудувати елітний відпочинковий комплекс. У комплекс входитимуть готель, басейн на набережній та на ставі, а також конструкція Rating: 0

Додати коментар

scroll to top