fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині дбають про безпеку на дорогах

На Тернопільщині дбають про безпеку на дорогах

25.01.2019 12:57 Категорія: Новини

дорогаСлужба автомобільних доріг у Тернопільській області дала вказівку підрядним організаціям засипати вибоїни на державних дорогах краю білим щебенем. Його шляховики заготовляють з місцевих кар’єрів (Галущинського, Полупанівського) перед початком осінньо-зимового періоду. Отже, оплачується лише людська праця та експлуатація механізмів.

«Головне завдання – гарантувати безпеку руху, бо навіть через дрібну вибоїну може трапитися ДТП. Як би дорожників за аварійний ремонт не критикували, важливіше – людське життя, – коментує керівник Служби Богдан Юлик. – Мережа державних доріг області становить майже 1500 кілометрів. Ліквідація ямковості проводиться сьогодні виключно на тих автошляхах, де не було поточного середнього ремонту у останній період (покриття трас Тернопіль-Львів,Обхід Тернополя,Тернопіль-Підволочиськ, Тернопіль-Кременець знаходяться у відмінному стані)».

Щойно температурний режим дозволятиме, ямковість ліквідуватимуть гарячим асфальтобетоном. Для цього середньодобова температура повинна становити щонайменше +5 градусів за Цельсієм.

На Тернопільщині дбають про безпеку на дорогах Reviewed by on . Служба автомобільних доріг у Тернопільській області дала вказівку підрядним організаціям засипати вибоїни на державних дорогах краю білим щебенем. Його шляховик Служба автомобільних доріг у Тернопільській області дала вказівку підрядним організаціям засипати вибоїни на державних дорогах краю білим щебенем. Його шляховик Rating: 0

Додати коментар

scroll to top