Home » ­ » На Чортківщині з’явиться ще одна громада

На Чортківщині з’явиться ще одна громада

11.01.2019 11:06 Категорія: ­ Влада Новини

отгНа п’ятому пленарному засіданні десятої сесії Тернопільської обласної ради підтримано пропозицію депутата Василя Градового про внесення змін до перспективного плану формування територій громад області.

Зокрема, як інформує chortkiv.city, до документа внесено Білівську сільську об’єднану територіальну громаду Чортківського району, яка включатиме в себе територію Білівської, Скородинської і Бичківської сільських рад.

Отож, до уже існуючих Білобожницької, Колиндянської і Заводської громад, а також намічених у перспективному плані Чортківської та Нагірянської у перспективі може додатися ще одна – Білівська.

 

На Чортківщині з’явиться ще одна громада Reviewed by on . На п'ятому пленарному засіданні десятої сесії Тернопільської обласної ради підтримано пропозицію депутата Василя Градового про внесення змін до перспективного п На п'ятому пленарному засіданні десятої сесії Тернопільської обласної ради підтримано пропозицію депутата Василя Градового про внесення змін до перспективного п Rating: 0

Додати коментар

scroll to top