fbpx  
Home » Новини » На Чортківщині сьогодні планують встановити новий рекорд України

На Чортківщині сьогодні планують встановити новий рекорд України

14.01.2019 10:44 Категорія: Новини

чортків рекорд14 січня, коли в Україні відзначають відразу два свята – Старий Новий рік та святого Василя, у будинку культури села Стара Ягільниця, що на Чортківщині, планують встановити національний рекорд щодо найбільшої кількості костюмованих Маланок і Василів на одній локації.

Початок дійства – о 14:00 год., пише Чортків City. Організатори намагатимуться встановити рекорд у рамках районного фольклорно-мистецького обряду «Маланка ходила – бажала всім злагоди і миру». Святкова карнавальна хода проходить щорічно, але завжди у різних селах району.

Окрім власне фестивалю маланок, присутніх розважатимуть музичні й танцювальні гурти, а головним гостем свята стане молода співачка Тернопілля Ольга Монастирська разом із шоу-балетом.

 

На Чортківщині сьогодні планують встановити новий рекорд України Reviewed by on . 14 січня, коли в Україні відзначають відразу два свята – Старий Новий рік та святого Василя, у будинку культури села Стара Ягільниця, що на Чортківщині, плануют 14 січня, коли в Україні відзначають відразу два свята – Старий Новий рік та святого Василя, у будинку культури села Стара Ягільниця, що на Чортківщині, плануют Rating: 0

Додати коментар

scroll to top