fbpx  
Home » Новини » Марка з Тернопільщини – серед переможців європейського конкурсу (фото)

Марка з Тернопільщини – серед переможців європейського конкурсу (фото)

11.01.2019 16:46 Категорія: Новини

маркаЄвропейський блог, який оголошував конкурс на найкращу марку Європи у серії «Мости» – 2018 EUROPA, уже оприлюднив результати.

Нагадаємо, на конкурсі Україну представляла марка із Плебанівським віадуком, що розташований у Теребовлянському районі. Голосування було припинено 1 січня.

За його результатами, наша марка зайняла друге місце, набравши 25% голосів. Поступилась лише Молдові – 38%, повідомили у прес-службі райдержадміністрації.

Віадуку в Плебанівці – 120 років. Міст має 9 арок із місцевого каменю. Схожий міст є у шотландському селі Гленфіннан. Відомий він завдяки фільмам про Гаррі Поттера.

марка

 

Марка з Тернопільщини – серед переможців європейського конкурсу (фото) Reviewed by on . Європейський блог, який оголошував конкурс на найкращу марку Європи у серії «Мости» - 2018 EUROPA, уже оприлюднив результати. Нагадаємо, на конкурсі Україну пре Європейський блог, який оголошував конкурс на найкращу марку Європи у серії «Мости» - 2018 EUROPA, уже оприлюднив результати. Нагадаємо, на конкурсі Україну пре Rating: 0

Додати коментар

scroll to top