fbpx  
Home » Новини » Куди тернополянам повідомляти про нерозчищені від снігу вулиці?

Куди тернополянам повідомляти про нерозчищені від снігу вулиці?

09.01.2019 15:59 Категорія: Новини

сніг нерозчищені дороги-Муніципальна інспекція Тернополя, реагуючи на скарги тернополян щодо неналежного прибирання дворів і міжквартальних проїздів від снігу, провела рейди територій житлових масивів міста.

За результатами проведених рейдів виявлено ряд прибудинкових територій, які не були належним чином очищені від снігу та не оброблені протиожеледними засобами.

Відтак на трьох керівників ОСББ та директора приватного підприємства – балансоутримувача будинку оформлено протоколи про адміністративні правопорушення, відповідно до ст.152 КУпАП – порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, що тягнуть за собою накладення штрафу від 850 до 1700 гривень, повідомили на сайті міської ради.

Окрім притягнення до адмінвідповідальності при виявленні територій, прибраних неналежним чином, інспекторами надавались офіційні застереження з відповідними термінами для усунення недоліків прибирання та здійснювалась координація працівників комунальних служб міста.Відповідальними за прибирання основних магістральних вулиць у Тернополі є міські комунальні служби, а за прибирання дворів та міжквартальних проїздів безпосередню відповідальність несуть ЖЕКи та ОСББ.

Фото з адресами, де неналежно прибирають сніг, мешканці Тернополя можуть надсилати на Viber муніципальної інспекції за номером +38 073 015 1481, або інформувати телефоном цілодобову гарячу лінію міської ради 15-80.

 

Куди тернополянам повідомляти про нерозчищені від снігу вулиці? Reviewed by on . Муніципальна інспекція Тернополя, реагуючи на скарги тернополян щодо неналежного прибирання дворів і міжквартальних проїздів від снігу, провела рейди територій Муніципальна інспекція Тернополя, реагуючи на скарги тернополян щодо неналежного прибирання дворів і міжквартальних проїздів від снігу, провела рейди територій Rating: 0

Додати коментар

scroll to top