fbpx  
Home » Новини » Історія про покинутого собаку вразила жителів Тернопільщини (відео)

Історія про покинутого собаку вразила жителів Тернопільщини (відео)

10.01.2019 15:09 Категорія: Новини

хатiкоЦе – зворушлива історія покинутого собаки, який ось уже третій місяць чекає свого господаря на дорозі поблизу села Великий Глибочок, що на Тернопільщині. Саме на тому місці, де чотирилапого просто викинули з автівки.

Покинутого песика жителі села уже назвали «тернопільським Хатіко». Щодня, і в сніг, і в дощ, пес сидить край дороги і сумно дивиться на автомобілі, які рухаються автошляхом. Чотирилапий щодня терпляче сидить і чекає на того, хто його просто залишив.

Покинутому псові допомагають жителі села. Вони змайстрували йому будку і підгодовують тварину. Проте чотирилапий не хоче жити у людей, які не проти прихистити його.

Місцеві жителі сподіваються, що історія їхнього «Хатіко» матиме своє щасливе продовження та розчулить того, хто залишив собаку.

Історія людської байдужості — у сюжеті TV-4:

Історія про покинутого собаку вразила жителів Тернопільщини (відео) Reviewed by on . Це - зворушлива історія покинутого собаки, який ось уже третій місяць чекає свого господаря на дорозі поблизу села Великий Глибочок, що на Тернопільщині. Саме н Це - зворушлива історія покинутого собаки, який ось уже третій місяць чекає свого господаря на дорозі поблизу села Великий Глибочок, що на Тернопільщині. Саме н Rating: 0

Додати коментар

scroll to top