fbpx  
Home » Новини » Громада з Тернопільщини може взяти участь у відомому телепроекті

Громада з Тернопільщини може взяти участь у відомому телепроекті

02.01.2019 10:59 Категорія: Новини

зйомка тбРозпочався відбір громад для участі у другому сезоні проекту «Громада на мільйон». Він вийде під назвою «Громада на мільйон. Спеціалісти». Тепер учасниками реаліті стануть не громади, а окремі українці або громадяни інших країн, які своїми ідеями намагаються змінити життя свого селища або містечка.

Заявку на участь вже подала Борщівська ОТГ. Нагадаємо, що минулого року у проекті брала участь Скала-Подільська ОТГ, яка в рамках шоу встановила новий рекорд України – найбільший “живий” герб громади.

Виробництвом проекту займається 1+1 Продакшн за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за ініціативи та на замовлення партнера програми DOBRE Українського кризового медіа-центру.

Усі охочі взяти участь у проекті та ініціювати зміни у власній громаді можуть заповнивши заявку на сайті за посиланням.

 

Громада з Тернопільщини може взяти участь у відомому телепроекті Reviewed by on . Розпочався відбір громад для участі у другому сезоні проекту «Громада на мільйон». Він вийде під назвою «Громада на мільйон. Спеціалісти». Тепер учасниками реал Розпочався відбір громад для участі у другому сезоні проекту «Громада на мільйон». Він вийде під назвою «Громада на мільйон. Спеціалісти». Тепер учасниками реал Rating: 0

Додати коментар

scroll to top