fbpx  
Home » Економіка » Громада з Тернопільщині стала вдвічі багатшою

Громада з Тернопільщині стала вдвічі багатшою

31.01.2019 15:59 Категорія: Економіка Новини

гроші2Що вдалось зробити в Теребовлянському районі від початку реформи децентралізації, які інвестиційні проекти реалізовано обговорювалось на зустрічах керівництва райдержадміністрації з активами громад в селах Ладичин та Дворіччя, які входять до складу Микулинецької ОТГ.

Про якісні зміни після запровадження реформи проілюстрували на прикладі росту доходів Микулинецької ОТГ.

Якщо у 2016 році загальні доходи бюджету ОТГ становили 30 млн. 450 тис. грн.., а власні – 10 млн. 120 тис. грн., то вже у 2018 році загальні доходи склали 48 млн. 447 тис. грн.., а власні – 20 млн. 99 тис. грн.

«І ми заробили, і держава підтримала громади фінансово. Це дало змогу направити кошти на реалізацію проектів в освітньо-культурному просторі», – зауважив очільник ОТГПетро Осіпчук.

 

Громада з Тернопільщині стала вдвічі багатшою Reviewed by on . Що вдалось зробити в Теребовлянському районі від початку реформи децентралізації, які інвестиційні проекти реалізовано обговорювалось на зустрічах керівництва р Що вдалось зробити в Теребовлянському районі від початку реформи децентралізації, які інвестиційні проекти реалізовано обговорювалось на зустрічах керівництва р Rating: 0

Додати коментар

scroll to top