Home » ­ » Громаді на Тернопільщині створили неймовірний проморолик (відео)

Громаді на Тернопільщині створили неймовірний проморолик (відео)

25.01.2019 14:39 Категорія: ­ Новини

промороликТеребовлянська об’єднана громада тепер має промоційне відео про потенціал та ресурси ОТГ. У відео розповідають про особливості громади, показують її привабливість для туристів та надійність для інвесторів.

Інформаційний відеоролик для громади виготовив Український кризовий медіа-центр у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) спільно з Міністерством регіональної політики, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Відеороликдоступний двома мовами – українською та англійською, а також має ще й польський варіант субтитрування, адже на Тернопільщину приїздять і туристи із сусідньої Польщі.

У соцмережах ролик переглянули понад 70 тисяч людей. Його також показали на всеукраїнському телеканалі “Рада”.

***

Теребовлянська міська об’єднана громада Тернопільської області. Одне з найстаріших міст України – Теребовлю – туристи довго сприймали як філію заповідника «Замки Тернопілля». Проте активні мешканці громади вирішили це змінити – створили маршрутну карту території, яка зараз налічує 15 історичних та архітектурних пам’яток, розробили екскурсійні «меню» на різний смак, і заявили про туристичну самодостатність громади. Сьогодні туризм є візитівкою Теребовлянської громади, адже тут дійсно є що показати. Про громаду креативних індустрій та особливості використання туристичного потенціалу для розвитку – у інформаційному ролику громади.

 

 

Громаді на Тернопільщині створили неймовірний проморолик (відео) Reviewed by on . Теребовлянська об’єднана громада тепер має промоційне відео про потенціал та ресурси ОТГ. У відео розповідають про особливості громади, показують її привабливіс Теребовлянська об’єднана громада тепер має промоційне відео про потенціал та ресурси ОТГ. У відео розповідають про особливості громади, показують її привабливіс Rating: 0

Додати коментар

scroll to top